Zoeken

Nieuwspresentatrice Hakima Darhmouch slachtoffer tasdiefstal

19 februari 2016 - 14:45 - België

Geschreven door Laila A.

De Belgische journaliste en nieuwspresentatrice van Marokkaanse afkomst Hakima Darhmouch is van haar tas beroofd toen ze in haar auto zat.

De diefstal gebeurde dinsdag in de Brusselse gemeente Sint-Gillis volgens 7sur7. Meerdere mannen omsingelden de auto van Hakima Darhmouch, trokken de deur openen en vluchtten weg met haar tas.

Volgens de krant werd de tas kort nadien teruggevonden. Wat juist werd gestolen is niet bekend. Hakima Darhmouch heeft aangifte gedaan en was de volgende dag gewoon terug aan het werk.

Lees meer

Ambassadeur van Marokko in Parijs aangevallen

Chakib Benmoussa, ambassadeur van Marokko in Parijs, en zijn vrouw werden afgelopen woensdag in hun auto door twee onbekenden aangevallen.

Moslima zwaar mishandeld door vier mannen in België

Soumaya Aouami Regragi werd eerder deze week in het Belgische Willebroek door vier mannen aangevallen. Ze vertelde haar verhaal aan Belgische media.

Taekwondo: Marokkaanse Wiam Dislam en Hakima Meslahi naar Olympische Spelen

Wiam Dislam (+67 kg) en Hakima Meslahi (-57 kg) hebben zondag hun ticket voor de Olympische Spelen in Rio gewonnen.

Marokkaan lichtte tiental homo’s op in België

Othmane El Moussaoui werd afgelopen vrijdag door een Brusselse rechtbank bij verstek berecht wegens oplichting. Hij zou meerdere homoseksuelen in België hebben bedrogen en beroofd.

Hakima Darhmouch lievelingspresentatrice van de Belgen

Hakima Darhmouch, nieuwspresentatrice van Marokkaanse afkomst op RTL-TVi, werd uitgeroepen tot lievelingspresentatrice van de Belgen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team