Zoeken

Twee vrouwen gewond bij tramongeval Salé

- Marokko

Geschreven door Laila A.

De tram van Rabat-Salé heeft dinsdag rond 10 uur twee vrouwen aangereden die de trambaan wilden oversteken bij de Bab Lakhmiss-brug in Salé.

Het eerste slachtoffer, een vrouw van rond de veertig, werd in het Avicenne ziekenhuis opgenomen in een kritieke toestand. De tweede vrouw, tussen 20 en 30 jaar, komt ervan af met een gebroken voet.

Een onderzoek werd geopend naar de omstandigheden van het ongeval, dat plaatsvond op een plek dat door de inwoners van Salé als gevaarlijk wordt aangegeven.

Tramgebruikers die aanwezig waren bij het ongeval, hebben het ontbreken van signalisatie en de intrekking van de trambaanbewakers aan de kaak gesteld.

Begin mei had een ander tramongeval één leven gekost. Een vrouw werd op slag gedood toen ze probeerde om de koppeling tussen twee tramwagens over te klimmen bij de halte van het station Rabat stad.

Lees meer

Nog meer verkeersdoden in Marokko

Een voetbalsupporter van KAC Kenitra werd gedood en vijftien anderen raakten gewond, bij een verkeersongeval in de buurt van de brug Mohammed V tussen Rabat en Salé.

Man vervolgd voor plassen op Marokkaanse vlag

Een twintiger is vorige week aangehouden omdat hij op de vlag van Marokko had geplast. Hij had in Rabat de vlag van een boom afgetrokken, op de grond gelegd en erop geürineerd.

Tramongeluk maakt twee doden in Salé

Twee mensen zijn om het leven gekomen en een derde werd zwaar gewond in de aanrijding van een tram met een kleine taxi, in de wijk Karima te Salé op woensdag.

Voetganger aangereden door tram in Rabat

Dinsdagochtend werd een voetganger aangereden door de tram, nabij de Golan-station in het centrum van Rabat. Het slachtoffer zag de naderende tram niet en stak de trambaan over.

Politieagent pleegt zelfmoord in gevangenis Salé

Een corrupte politieagent van de brigade van Chefchaouen, heeft zichzelf zaterdag opgehangen in zijn cel in de gevangenis van Salé.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team