9 augustus 2016 - 19:38 - Economie
Er is opnieuw gas gevonden in Marokko. De Britse groep Sound Energy stelt een grote gasvondst te hebben gedaan in het Tendrara veld.
Het gas werd op 2565 meter diepte gevonden. Volgens Sound Energy heeft het veld een dagelijkse productiecapaciteit van 17 miljoen kubieke voet gas.
De Marokkaanse staatsoliemaatschappij Onhym weigerde de vondst aan TelQuel te bevestigen.
In Marokko worden regelmatig "belangrijke" gasvondsten aangekondigd zonder dat dat ooit tot een commerciële exploitatie leidt.
Lees meer
Bij de proefboring van een derde put in het Marokkaanse Tendrara is een grote hoeveelheid gas ontdekt. Dat meldt de Britse groep Sound Energy.
In de regio van Tendrara heeft de Britse groep Sound Energy met succes een eerste onshore gaswinningsput geboord.
De Britse groep Sound Energy heeft woensdag de boring van twee nieuwe putten in het oosten van Marokko aangekondigd.
De Marokkaanse staatsoliemaatschappij Onhym heeft een nieuwe gasprospectie- en exploitatieovereenkomst gesloten met het Britse bedrijf Sound Energy.
In Marokko is opnieuw gas gevonden. Dat bericht het bedrijf SDX Energy in een verklaring op maandag.
De Britse groep Sound Energy heeft bevestigd dat er een groot gaspotentieel was voor zijn vergunning Tendrara-Lakbir in het oosten van Marokko.
Het Britse olie- en gasexploratiebedrijf SDX Energy heeft een nieuwe gasontdekking in Marokko aangekondigd.
Het Britse bedrijf SDX Energy heeft vrijdag een nieuwe gasvondst bij de Sebou rivier in Marokko aangekondigd.
Marokko gaat heel binnenkort gas naar Europa gaan exporteren. Dat gebeurt via een pijpleiding vanuit de gasvelden van Tendrara.
De Marokkaanse staatsoliemaatschappij Onhym heeft de vondst aangekondigd van bewijzen van de aanwezigheid van een grote gasveld in Drara bij Chefchaouen.