Bus botst tegen tiental auto’s in Fez, één dode
Een buschauffeur heeft zondagochtend de controle over zijn voertuig verloren in het centrum van Fez. Een voetganger werd gedood en vier anderen raakten gewond.
2 september 2012 - 12:35 - Marokko
Een Franse toerist werd gedood in een auto-ongeluk op zaterdag in de buurt van Chichaoua. Drie andere Fransen raakten gewond bij het ongeval.
De auto van de vier toeristen kantelde op de weg tussen Chichaoua en Essaouira ter hoogte van Ouled Driss.
De toestand van twee van de drie gewonden is kritisch volgens Maghreb Arab Press.
De oorzaken van het ongeval, dat plaatsvond rond 18u30, zijn onduidelijk. De bestuurder verloor door een onbekende reden de controle over zijn voertuig dat kantelde.
Lees meer
Een buschauffeur heeft zondagochtend de controle over zijn voertuig verloren in het centrum van Fez. Een voetganger werd gedood en vier anderen raakten gewond.
Vijftig mensen raakten zaterdagochtend gewond bij een busongeval op een twintigtal kilometers van Fez.
Elf mensen zijn dinsdag om het leven gekomen en drie anderen raakten ernstig gewond, in een ongeval op een landelijke weg op 5 km van Youssoufia.
Een bus is in de nacht van maandag op dinsdag in een ravijn gestort in Al Haouz, ten zuiden van Marrakech, waarbij 42 passagiers zijn omgekomen en 24 gewond raakten.
Door een ongeval met met een bus en een minibusje op de nationale weg 1 tussen Larache en Ksar El Kebir, zijn dinsdagochtend acht doden gevallen. Ook raakten 38 passagiers...