Zoeken

Franse politieagenten op kosten van drugsdealer naar Marokko

26 april 2015 - 16:45 - Wereld

Geschreven door Laila A.

Frankrijk heeft een onderzoek ingesteld naar twee politieagenten verdacht van corruptie. De man en zijn vrouw, beide politieagenten, zouden op kosten van een drugsdealer een reis naar Marokko hebben gemaakt.

De man, een narcotica onderzoeker, en zijn vrouw, agente bij de DTSP-politiedienst, kregen behalve de all inclusive reis naar Marokko, eveneens een luxe horloge van de dealer die ook hun informant was.

De zaak kwam aan het licht na het afluisteren van telefoongesprekken door een andere politiedienst, die onderzoek deed naar een grote drugszaak.

De dealer sprak met een onbekende over de twee corrupte agenten die hem "een heleboel diensten" hadden bewezen.

Lees meer

Uitzetting: Zwitserse agenten begeleiden Marokkaan tot in Marokko

Een Marokkaan wiens asielaanvraag in Zwitserland werd geweigerd, is op een boot naar Marokko teruggestuurd. De man had eerder twee keer geweigerd om op de vliegtuig te stappen.

Politieman gearresteerd voor chantage en corruptie in Marokko

Corrupte politieagenten hebben het steeds moeilijker in Marokko. Woensdag werd opnieuw een politieman in Temara gearresteerd. Hij wordt verdacht van corruptie en chantage.

Marokkaanse in hongerstaking om kinderen terug te krijgen in Frankrijk

Nadia is in hongerstaking gegaan buiten de rechtbank van het Franse Nantes. De jonge Marokkaanse eist haar kinderen terug. Die werden aan de jeugdzorg toevertrouwd.

Agenten in El Jadida aangevallen met traangasbommen

Politieagenten werden eerder deze week aangevallen met traangasbommen tijdens een operatie tegen de drugshandel in een populaire wijk van El Jadida.

Jacht op corrupte agenten en omkopers geopend in Marokko

Om de corruptie binnen de politie beter te bestrijden heeft de nationale veiligheidsdienst DGSN een nieuwe commissie opgericht. Deze gaat jagen naar corrupte politieagenten en...

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team