17 juni 2025 - 20:30 - Sport
FC Barcelona heeft besloten om een geplande oefenwedstrijd in Casablanca in augustus niet door te laten gaan. Dit nieuws komt via Mundo Deportivo en zal waarschijnlijk teleurstellend zijn voor de Marokkaanse voetbalfans.
De wedstrijd in Casablanca was oorspronkelijk ingepland als onderdeel van de zomerse voorbereiding van de Catalaanse topclub. Volgens de Spaanse sportkrant is het plan echter geschrapt na een gezamenlijk besluit van de nieuwe trainer Hans Flick en sportief directeur Deco. Zij waren van mening dat de al geplande wedstrijden op het Aziatische continent en de traditionele Gamper Cup voldoende waren voor een optimale voorbereiding van het team. Clubpresident Joan Laporta zou dit standpunt hebben bekrachtigd, waarmee de Marokkaanse optie definitief van tafel is.
Lees ook: Wydad doet XXL-bod voor komst Lamine Yamal naar Marokko
Ondanks deze afgelasting is het idee om in de toekomst een oefenwedstrijd in Marokko te spelen niet volledig van de baan. Het blad benadrukt dat de clubbestuurders van Barcelona positief blijven over een dergelijke mogelijkheid. Het plan zou in latere seizoenen opnieuw kunnen worden overwogen, wat de hoop levend houdt voor Marokkaanse voetbalfans.
Zomervakantie: Marokko verscherpt controles op goud bij grenzen
Marhaba 2025 van start: eerste Marokkaanse reizigers aangekomen
Nieuwe zones voor militaire productie in Marokko
Mega-statement French Montana: heel Marokko op zijn borst!
FC Barcelona annuleert oefenduel in Marokko
Marokko ontvangt 72.000 ton Amerikaans maïs in week tijd
FC Barcelona annuleert oefenduel in Marokko
Topcoach Issame Charai kiest voor België
Mourinho blokkeert vertrek Youssef En-Nesyri
Walid Regragui: overwinningen én kritiek
Lamine Yamal verdient miljoenen, vader rijdt in Golf van 1000 euro
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
FC Barcelona komt naar Marokko!