Zoeken

Vrouw slachtoffer fatale duiveluitdrijving in Marokko

23 maart 2016 - 15:30 - Marokko

Geschreven door Laila A.

Een jonge vrouw is afgelopen donderdag na een gewelddadige duiveluitdrijving in de regio van Agadir overleden.

Volgens bronnen van Assabah werd de vrouw na een paniekaanval naar en fkih gebracht. Haar familie dacht dat ze "door de duivel bezeten" was.

Samira had al jaren psychische problemen. Iedereen was daarvan op de hoogte. Ze werd regelmatig naar de fkih gebracht die haar telkens weer met vuur probeerde te bezweren.

Zondag liep de situatie echter uit de hand. De vrouw werd na haar bezoek aan de fkih plots heel ziek en werd naar het ziekenhuis gebracht. Daar overleed ze enkele uren latere.

Volgens de krant vertoonde Samira brandwonden over heel haar lichaam. De fkih en zijn medewerkers werden gearresteerd.

Lees meer

Celstraf voor Marokkaan die vrouw kaalschoor

De rechtbank van Ben Ahmed in de regio van Settat heeft de man die zijn vrouw kaalschoor omdat ze een polygaam huwelijk weigerde veroordeeld.

20 jaar cel voor uit de hand gelopen duiveluitdrijving zusters in Marokko

Het openbaar ministerie in Meknes heeft 20 jaar gevangenisstraf geëist tegen twee vrouwen die tijdens een duiveluitdrijving hun eigen zus vermoordden.

Bejaarde slachtoffer groepsverkrachting in Marokko overleden (video)

De bejaarde vrouw die enkele dagen geleden in de regio van Safi door drie mannen in haar woning was verkracht is overleden.

Vrouw in Tetouan overleden tijdens duiveluitdrijving

In Douar Beni Salah in het noord-Marokkaanse Tetouan is een veertigjarige vrouw vrijdag overleden tijdens een duiveluitdrijvingssessie.

Moeder overleden tijdens duiveluitdrijving in Al Hoceima

Een vrouw van rond de vijftig is vorige week in de regio van Al Hoceima aan haar verwondingen overleden na een duiveluitdrijving.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team