Marokko viert Eid Al Fitr woensdag
Morgen, woensdag 6 juli, zal in Marokko het Suikerfeest worden gevierd. Dat meldt het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond.
Het is officieel. In Nederland zal Eid ul Fitr op woensdag worden gevierd. De religieuze autoriteiten in Saoedi-Arabië bevestigden dat vanavond.
Morgen, dinsdag 5 juli, is de laatste dag van de Ramadan in Nederland, maar ook in België. Op woensdag 6 juli vieren moslims in beide landen het Suikerfeest.
In Marokko zal het einde van de Ramadan pas dinsdagavond worden aangekondigd. In Nederland en België begon de Ramadan dit jaar op maandag 6 juni.
Lees meer
Morgen, woensdag 6 juli, zal in Marokko het Suikerfeest worden gevierd. Dat meldt het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond.
Ramadan begint dit jaar op woensdag 10 juli in Nederland. Dat hebben schriftgeleerden in Saoedi-Arabië maandagavond aangekondigd.
Moslims in België vieren morgen, zondag 25 juni 2017, het einde van de Ramadan met Eid ul-Fitr.
Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in Nederland. Morgen, zondag 25 juni 2017, vieren moslims Eid al-fitr of het Suikerfeest.
In België en Nederland wordt het Offerfeest dit jaar op dinsdag 21 augustus gevierd. Dat bevestigen de religieuze autoriteiten.