5 juli 2016 - 01:08 - Nederland
Het is officieel. In Nederland zal Eid ul Fitr op woensdag worden gevierd. De religieuze autoriteiten in Saoedi-Arabië bevestigden dat vanavond.
Morgen, dinsdag 5 juli, is de laatste dag van de Ramadan in Nederland, maar ook in België. Op woensdag 6 juli vieren moslims in beide landen het Suikerfeest.
In Marokko zal het einde van de Ramadan pas dinsdagavond worden aangekondigd. In Nederland en België begon de Ramadan dit jaar op maandag 6 juni.
Lees meer
Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in Nederland. Morgen, zondag 25 juni 2017, vieren moslims Eid al-fitr of het Suikerfeest.
Morgen, woensdag 6 juli, zal in Marokko het Suikerfeest worden gevierd. Dat meldt het ministerie van Habous en Islamitische zaken vanavond.
Ramadan begint dit jaar op maandag 6 juni in Nederland. Het Hooggerechtshof van Saoedi-Arabië bevestigde zondagavond de datum aan.
Het is officieel. In Nederland is het vandaag de laatste dag Ramadan en wordt morgen, dinsdag 4 juni, Eid ul-Fitr gevierd. Het hooggerechtshof van Saoedi-Arabië bevestigde...
Vandaag is de laatste dag van de Ramadan in België en Nederland. Morgen, vrijdag 17 juli 2015, vieren moslims in beide landen het Suikerfeest.
Moslims in België vieren morgen, zondag 25 juni 2017, het einde van de Ramadan met Eid ul-Fitr.
In Nederland is het vandaag de laatste dag Ramadan. Morgen, vrijdag 15 juni, vieren de moslims Eid ul-Fitr. Het hooggerechtshof van Saoedi-Arabië bevestigde vanavond de datum.
In België begint de Ramadan 2016 net zoals in een groot deel van Europa en de meeste islamitische landen op maandag 6 juni. Dat bevestigt de Moslimexecutieve van België vanavond.
Ramadan begint dit jaar op woensdag 10 juli in Nederland. Dat hebben schriftgeleerden in Saoedi-Arabië maandagavond aangekondigd.
In België en Nederland wordt het Offerfeest dit jaar op dinsdag 21 augustus gevierd. Dat bevestigen de religieuze autoriteiten.