Zoeken

Drama in El Jadida, man steekt eigen vrouw dood en verwondt dochtertje

- Marokko

Geschreven door Said A.

In het Marokkaanse El Jadida heeft een man zijn vrouw doodgestoken en zijn dochtertje zwaar verwond.

Volgens ALM heeft de dader psychische problemen. Hij vermoordde zijn 38-jarige vrouw met meerdere messteken en viel vervolgens zijn dochter van 4 jaar aan. Het kind werd in een ernstige toestand naar het ziekenhuis afgevoerd.

De dag voor de moord had de zoon van het koppel de politie ervan overtuigd zijn vader niet mee te nemen. De agenten wilden hem in het provinciaal ziekenhuis Mohammed V in El Jadida laten opnemen.

De 43-jarige dader werd na de aanval gearresteerd en op bevel van de rechter in hetzelfde ziekenhuis opgenomen.

Lees meer

Man vermoordt vrouw en doet zelfmoordpoging in Sidi Bennour

In het dorpje Al Habarate bij Sidi Bennour heeft een man eerder deze week zijn vrouw doodgestoken.

Gestoorde man in Tanger valt mensen aan met mes

Een “zichtbaar gestoorde man” heeft in Tanger drie mensen neergestoken. Dat meldt de nationale veiligheidsdienst DGSN.

Marokko: man vermoordt dochtertje (4) om zich van zijn vrouw te wreken

Drama in de regio van El Jadida. Een man heeft zijn eigen dochtertje van 4 jaar vermoord om zich van zijn vrouw te wreken.

Man in Marokko vermoordt dochter (4) om zich van vrouw te wreken

Een man heeft in het Marokkaanse Marrakech zijn 4-jarig dochtertje vermoord om zich van zijn vrouw te wreken.

Moeder steekt dochter dood en verwondt zoon in Marokko (video)

Een vrouw heeft in het Marokkaanse El Mzar bij Inezgane haar eigen dochter van 12 jaar doodgestoken en haar zoontje van 10 zwaar verwond.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team