20 maart 2025 - 22:10 - Cultuur
De Marokkaanse actrice Dounia Boutazout wordt door haar collega’s bekritiseerd vanwege haar verschijning in verschillende series en films die tijdens deze Ramadan worden uitgezonden. De actrice reageert via een post op haar Instagram-account.
De deelname van de Marokkaanse actrice Dounia Boutazout aan verschillende series en films die tijdens de Ramadan worden uitgezonden, wordt door haar collega’s met argusogen bekeken. Zij vinden het niet professioneel voor een acteur om in meerdere hoofdrollen tegelijk te verschijnen. In een Instagram Story rekent de ster van de serie "Addam Al Machrouk" af met haar critici. Ze uitte haar ongenoegen over deze uitspraken, die ze "willekeurig" noemde.
Lees ook: Dounia Boutazout reageert fel op kritiek over Ramadanseries
"De hoeveelheid haat, wrok, afgunst en jaloezie die ik heb waargenomen bij veel acteurs en collega’s, jong en oud, evenals de willekeurige uitspraken die ze over mij doen. [...] Deze uitspraken, als ze al iets betekenen, bevestigen alleen maar de authenticiteit van het Marokkaanse spreekwoord... Je broer in het vak is je vijand, en als hij vergif zou vinden, zou hij het je moeder te eten geven... maar de hand van God is boven jullie handen... en het internationale roept me, volg me als je kunt," aldus de bekende Marokkaanse actrice.
Ontvoering Zwitserse in Niger: link met lot Marokkaanse truckers?
Marokko profiteert van trend: binationals kiezen voor Botola Pro
Passagiers boos: Tarifit geweigerd op luchthaven Nador
Nederlander bij Marokkaanse grens gepakt met 45 kilo hasj
Koning Mohammed VI terug in Rabat voor gespannen ministerraad
Nederlandse ambassadeur in Driouch
Soundos El Ahmadi nieuw jurylid Holland’s got talent
Georgina Rodríguez verrast met Arabische tatoeage (foto)
Algerijnse zanger Reda Taliani op borgtocht vrij in Marrakech
Algerijnse zanger Reda Taliani gearresteerd in Marokko
Marokko zingt voor Abdelouahab Doukkali, levende legende
Douzi mag Verenigde Staten niet in
Mocro Maffia-acteur Oussama Ahammoud veroordeeld om lachgasverslaving
Marokko beschermt zijn kaftan tegen Algerije