Zoeken

Doodrijder Nassim (3) in Breda liever cel in dan behandeling

19 juni 2017 - 13:10 - Nederland

Geschreven door Mehdi Khabbouj

De 18-jarige jongeman die in april vorig jaar de kleine Nassim in Breda doodreed heeft ervoor gekozen naar de gevangenis te gaan om niet te worden behandeld aan zijn problemen.

Elias A. werd in november schuldig bevonden aan dood door schuld en vluchtmisdrijf. Hij werd veroordeeld tot anderhalf jaar cel, waarvan een halfjaar voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. In die periode zou hij zich moeten laten behandelen aan zijn persoonlijkheidsproblemen, een voorwaarde waarmee hij instemde.

De jongeman liep na zijn celstraf echter weg uit de inrichting waar hij werd behandeld. Twee weken geleden verklaarde hij aan de rechter dat hij liever nog zes maanden in de gevangenis doorbracht. « Na drie dagen zag ik hoe het daar is. Ik wil dat niet. Als ik moet kiezen tussen behandeling en de gevangenis, kies ik voor de gevangenis. », verklaarde hij twee weken geleden aan de rechter.

Elias A. komt als gevolg in oktober vrij zonder behandeling, dit ondanks dat de rechtbank tijdens de behandeling van de zaak oordeelde dat hij licht zwakzinnig was en een stoornis had.

De 3-jarige Nassim werd tientallen meters meegesleurd door de auto van de verdachte. Volgens getuigen reed Elias A. veel te snel. Nassim overleed ter plekke.

Lees meer

In Nederland gearresteerde Said Chaou zal aan Marokko worden uitgeleverd

Enkele dagen na terugroeping van de ambassadeur van Marokko in Nederland hebben de Nederlandse autoriteiten Said Chaou gearresteerd. Dat meldt het Marokkaanse ministerie van...

Zoon Kamerlid die dronken ongeval veroorzaakte in Rabat blijft in cel

De zoon van het Marokkaanse Kamerlid die op 11 juni een zwaar verkeersongeval in Rabat veroorzaakte blijft in de gevangenis.

Celstraf voor doodrijder 3-jarige Nassim in Breda

De 18-jarige jongeman die in april de kleine Nassim in Breda doodreed is tot 18 maanden gevangenisstraf waarvan zes maanden voorwaardelijk veroordeeld.

Zus Ahmed Aboutaleb cel in

De zus van burgemeester Ahmed Aboutaleb van Rotterdam is tot een gevangenisstraf veroordeeld. Ze werd door de rechtbank van Amsterdam schuldig bevonden aan verduistering.

Celstraf voor dronken zoon Kamerlid die in Rabat ongeval veroorzaakte

De zoon van een Marokkaans Kamerlid die tijdens de Ramadan een ongeval veroorzaakte terwijl hij dronken achter het stuur zat, is tot een gevangenisstraf veroordeeld.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team