Koning Mohammed VI maakt donatie
Mohamed Saad Eddine Smij, zaakgelastigde bij het Koningshuis, heeft op bevel van Koning Mohammed VI, Sefrou bezocht om een koninklijke donatie te maken.
- Marokko
Koning Mohammed VI heeft geld, materiaal en kleding aan Moulay Idriss Zarhoun gedoneerd. De hulp is bestemd voor arme gezinnen en mensen met een handicap in de regio.
Persagentschap MAP bericht dat de donatie werd toegekend ter gelegenheid van de populaire religieuze moussem van Moulay Idriss Zarhoun.
Zo kregen 45 gezinnen een financiële hulp, werden 10 rolstoelen uitgedeeld alsook brillen, boekentassen en kleding aan wezen en leerlingen.
De donatie werd door een delegatie van het koningshuis, met aan haar hoofd Mohamed Saad Eddine Smiej, aan de begunstigden overhandigd.
Lees meer
Mohamed Saad Eddine Smij, zaakgelastigde bij het Koningshuis, heeft op bevel van Koning Mohammed VI, Sefrou bezocht om een koninklijke donatie te maken.
Koning Mohammed VI was maandag in Tetouan om het gebed van Eid ul-Adha te verrichten. De informatie werd door het koningshuis bevestigd.
Koning Mohammed VI heeft een donatie gedaan aan het mausoleum van Cherif Mohamed Ameziane in Zeghanghane, in de provincie Nador.
Wijlen Koning Hassan II overleed exact 20 jaar geleden. Op 23 juli 1999 stopten plots alle programma’s op de Marokkaanse televisie en werd de Koran voorgelezen. Iets later, rond...
In Marokko wordt vandaag het Troonfeest gevierd. Koning Mohammed VI besteeg 20 jaar geleden de troon. De monarch gaf voor de gelegenheid een toespraak.