Zoeken

Twee doden door vallende rotsblok in Azilal

25 juli 2016 - 18:00 - Marokko

Geschreven door Laila A.

In het Marokkaanse Azilal zijn zaterdag twee mensen omgekomen en raakten twee anderen gewond toen een rotsblok van een berghelling naar beneden kwam.

Persagentschap MAP vernam van de plaatselijke autoriteiten dat het ongeval rond de middag in de gemeente Tabroucht plaatsvond. De plek is zeer populair bij jongeren in de zomer.

De dodelijke slachtoffers zijn een jongeman van 24 jaar en een kind van 7 jaar. De twee andere slachtoffers werden zwaargewond naar het ziekenhuis van Ouaouizeght vervoerd.

Lees meer

Twee doden en 41 gewonden bij verkeersongeval in centrum Tan-Tan

Bij een verkeersongeval in het centrum van Tan-Tan zijn twee mensen omgekomen en raakten 41 anderen gewond.

Doden en gewonden bij pick-up ongeval in Marokko

Bij een zwaar verkeersongeval in de provincie Azilal zijn zaterdag twee mensen omgekomen en raakten zeventien anderen gewond.

Twee doden en elf gewonden bij ongeval in Moulay Bousselham

Bij een ongeval op de weg tussen Souk Larbaa en Moulay Bousselham zijn eerder deze week twee mensen omgekomen en raakten elf anderen gewond.

Zwaar ongeval in Frankrijk: drie Marokkanen dood, zes gewond

Bij een zwaar verkeersongeval in de nacht van vrijdag op zaterdag zijn in het zuiden van Frankrijk drie Marokkanen omgekomen. Zes anderen raakten gewond.

Drie doden bij verkeersongeval in Fkih Bensaleh

Bij een zwaar verkeersongeval in het Marokkaanse Fkih Bensaleh zijn zondagavond een man en twee kinderen omgekomen.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team