7 augustus 2024 - 11:20 - Marokko
Verschillende dodelijke ongelukken met jetski’s hebben de afgelopen dagen de Marokkaanse kust getroffen. Drie jonge vrouwen zijn omgekomen en de dochter van een minister raakte ernstig gewond bij ongevallen in Tamuda Bay, in de regio M’diq-Fnideq.
Volgens Hassan Aqbayou, voorzitter van de mensenrechtenorganisatie Al Karama in het noorden van Marokko, verloor een jetski-bestuurder de controle over zijn vaartuig en raakte daarbij drie meisjes die ernstig gewond raakten. De drie slachtoffers overleden later aan hun verwondingen. Bij een ander jetski-ongeval raakte de dochter van een minister gewond, aldus Aqbayou. Zij werd met spoed opgenomen op de intensive care van een privékliniek in Tetouan.
Lees ook: Dodelijk ongeluk met jetski’s in Al Hoceima
Afgelopen zaterdag overleed ook een jongeman na een botsing tussen twee jetski’s op het Sfiha strand in Al Hoceima, vlakbij het eiland Nekor. De bestuurder van de andere jetski werd in kritieke toestand naar het ziekenhuis gebracht.
Marokko keurt internationaal kentekenplaat goed
Nieuwe dam in Taounate: hoop voor water, energie en banen
Atlas Leeuwen nr 1 in Afrika
Dode en gewonden bij frontale botsing in Tanger
Dubai levert rechterhand drugsbaron ’Monte Christo’ uit aan België
PJD wil Marokkaanse diaspora charmeren
Marokko keurt internationaal kentekenplaat goed
Nieuwe dam in Taounate: hoop voor water, energie en banen
Dode en gewonden bij frontale botsing in Tanger
PJD wil Marokkaanse diaspora charmeren
Zorgen in Marokko over nieuw huwelijkstrend
Tanger geschokt door fatale voedselvergiftiging
Marokko bouwt mega-datacenter in Sahara
Marokko opent jacht op strandgangsters