14 januari 2025 - 10:30 - Economie
De Libanese zangeres Diana Haddad verrast haar Marokkaanse fans met een nieuwe single waarin ze in het Darija (Marokkaans dialect) zingt en de raï-stijl omarmt.
De nieuwe single, een samenwerking met de Marokkaanse zanger Aymane Serhani, wordt binnenkort gelanceerd op Diana Diana Haddad’s officiële YouTube-kanaal en alle muziekplatforms. De zangeres zegt verheugd te zijn om samen te werken met Aymane Serhani, een van de meest prominente jonge stemmen in de Marokkaanse muziekscene.
Lees ook: Brahim Diaz op vakantie in Marrakech (foto)
Het bijzondere aan deze single is dat Diana Haddad in het Darija zingt en de raï-muziekstijl gebruikt. Dit markeert een nieuwe fase in haar lange carrière. "De keuze om te zingen in het Marokkaanse dialect komt voort uit mijn voortdurende streven naar diversiteit en verandering in mijn keuzes, en mijn waardering en liefde voor het Marokkaanse volk, met wie ik grote successen heb gekend," aldus de Libanese zangeres.
Lees ook: Nieuwste clip Diana Haddad ’La Fiesta’ in Marrakech gemaakt
Diana Haddad belooft dat ze door zal gaan met het uitbrengen van speciale nummers voor het Marokkaanse publiek, zolang er mooie en betekenisvolle poëtische teksten en nieuwe melodieën zijn voor een publiek dat altijd op zoek is naar vernieuwing en diversiteit. Diana Haddad’s eerste Marokkaanse lied was "Kont Hasbak" van het album "Awal Marra". Ze heeft ook nummers uit het Marokkaanse repertoire opnieuw uitgebracht, zoals de succesvolle single "La Fiesta".
Zorgen om dodelijke weg in Noord-Marokko
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Moulay Hassan in Tanger, ook Lalla Salma verwacht
Ihattaren kiest definitief voor Marokko boven Nederland
Hakim Ziyech met moeder, Nayef Aguerd en Kurt Zouma in Marrakech
Nieuwe metaalvondsten in Marokko: koper, goud en zilver
Emirati kroonprins richt holding op in Marokko
Marokkaanse dirham houdt stand
Blauwe energie: Spaans geld voor eerste offshore windpark Marokko
Marokko slaat alarm: Russisch gokapp plundert deviezen
Marokko verdrievoudigt paprika-export naar Spanje
Marokko haalt miljardeninvestering binnen voor accu-fabriek
Marokko neemt de leiding in de mondiale auto-industrie
DFDS koopt scheepvaartroutes Spanje-Marokko