1 november 2019 , 19:00 - Fouad Badel - Sport
David Beckham, voormalige stervoetballer en succesvolle zakenman, wordt op 6 november in Marokko verwacht voor een galawedstrijd ter herdenking van de Groene Mars in Laayoune.
De voormalige voetballer van Manchester United en Real Madrid zal naar verwachting aanwezig zijn in het Sjeik Mohamed Laghdaf stadion in de Zuid-Marokkaanse stad.
David Beckham bezocht Marokko in 2015 voor het laatst. Hij vierde toen zijn 40e verjaardag in Marrakech en deelde meerdere foto’s van zijn trip op sociale media.
Meerdere andere voormalige topvoetballers worden voor het sportevenement in Laayoune verwacht. Onder hen de voormalige Senegalese internationals El Hadji Diouf en Khalilou Fadiga, de Colombiaanse René Higuita en Carlos Valderrema, de Argentijnse Javier Saviola en de Braziliaanse Rivaldo en Ronaldinho.
De Groene Mars is een succesvolle initiatief van wijlen Koning Hassan II uit 1975, toen ruim 350.000 Marokkanen vreedzaam en ongewapend naar de Sahara liepen om tegen de aanwezigheid van Spanje te protesteren.
Selectie Marokko onverwachte meevaller voor Britse clubs
Kaftan officieel Marokkaans: Algerije lijdt pijnlijke nederlaag
Verpleegster in gevangenis in Tetouan na klacht man, minnaar loopt vrij rond
Marokko verijdelt internationale drugstop na arrestatie Israëlische bendeleider
Rechter stelt ultimatum: Marokkaan moet half miljoen dirham betalen voor scheiding
Bentley van Ali B brengt 67.000 euro op
Selectie Marokko onverwachte meevaller voor Britse clubs
Walid Regragui onthult selectie voor Afrika Cup, Hakim Ziyech uitgesloten
Marokko boekt moeilijke zege tegen Syrië, mag naar halve finale Arab Cup
Marokko haalt geblesseerde Sofyan Amrabat vroeger weg uit Spanje
Gratis superspits: Ayoub El Kaabi verlaat Olympiakos
Saoedische international mist penalty tegen Marokko, onder vuur om Marokkaanse moeder
Voetbalwedstrijd Marokko-Syrië: tijd en zenders voor explosieve kwartfinale
Arab Cup: Tarik Sektioui waarschuwt voor "Syrische valstrik"