Agent schiet verdachte dood in Salé
Een politieman heeft vrijdag in het Marokkaanse Salé een verdachte doodgeschoten die weigerde mee te werken aan zijn aanhouding.
30 juni 2017 - 18:30 - Marokko
De Marokkaanse politie wordt opnieuw geteisterd door een corruptiezaak. Een commissaris en zijn medeplichtige werden eerder deze week op heterdaad betrapt.
De nationale veiligheidsdienst DGSN laat in een verklaring weten dat de hoofdcommissaris van een district in Salé en zijn medeplichtige werden gearresteerd toen ze smeergeld ontvingen.
Het parket in Rabat had een tijd geleden een onderzoek naar de commissaris bevolen na een klacht van een burger die hem van chantage beschuldigde in een onderzoek naar het gebruik van ongedekte cheques.
Beide mannen ontvingen geld van de klager toen agenten van de BNPJ ingrepen. De verdachten werden gearresteerd en in bewaring genomen.
Lees meer
Een politieman heeft vrijdag in het Marokkaanse Salé een verdachte doodgeschoten die weigerde mee te werken aan zijn aanhouding.
Een gemeentevoorzitter is in Marokko door de politie op heterdaad betrapt toen hij smeergeld ontving. Hij werd in de val gelokt door de Koninklijke gendarmerie in Aït Sidi Daoud...
Nieuwe corruptieschandaal bij de Marokkaanse politie. Een onderzoek werd naar een interim inspecteur gestart voor zijn vermeende deelname aan een grote corruptiezaak in Marrakech.
Een rechter bij het Hof van Beroep in Rabat is dinsdag op heterdaad betrapt terwijl hij smeergeld ontving.
Twee brigadiers zijn donderdag in Casablanca gearresteerd op verdenking van corruptie. De twee agenten werden in voorlopige hechtenis genomen.