Coronavirus Marokko: nieuw record met 1345 besmettingen
Van vrijdag op zaterdagavond werden in Marokko 1345 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal besmettingen bereikt nu 32.007.
- Marokko
In de afgelopen 24 uur werden 522 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Het totaal aantal besmettingen bereikt 25.537 sinds het begin van de pandemie op 2 maart dit jaar.
Volgens het ministerie van Gezondheid werden de nieuwe besmettingen in volgende regio’s vastgesteld:
– Casablanca-Settat : +79
– Tanger-Tetouan-Al Hoceima : +183
– Marrakech-Safi : +9
– Fez-Meknes : +146
– Rabat-Salé-Kenitra : +34
– Laayoune-Sakia El Hamra : +2
– Draa-Tafilalet : +27
– Oriental : +9
– Beni Mellal-Khenifra : +27
– Souss-Massa : +4
– Dakhla-Oued Ed Dahab : +2
Andere belangrijke cijfers:
– 15 nieuwe overlijdens. 382 doden in totaal.
– 20.733 nieuwe testen, 1.269.657 in totaal.
– 6720 coronapatiënten in het ziekenhuis, waarvan 79 in een ernstige toestand.
– 475 nieuwe genezingen, 18.435 in totaal.
Lees meer
Van vrijdag op zaterdagavond werden in Marokko 1345 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal besmettingen bereikt nu 32.007.
Van donderdag op vrijdag werden in Marokko 1018 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Het totaal aantal besmettingen bereikt nu 30.662.
Van zondag op maandag werden 826 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat berichtte het ministerie van Gezondheid maandagavond tijdens een perspunt.
Van woensdag op donderdag werden in Marokko 1144 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van maandag op dinsdag 659 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld volgens een nieuwe update van het ministerie van Gezondheid.