25 augustus 2020 - 10:00 - Marokko
Van zondag op maandag werden 903 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een dagelijkse perspunt.
Sinds het begin van pandemie raakten 53.252 mensen besmet met het coronavirus in het koninkrijk.
De nieuwe besmettingen werden in volgende regio’s vastgesteld:
– Casablanca-Settat : +290
– Tanger-Tétouan-Al Hoceima : +31
– Marrakech-Safi :
– Fès-Meknès : +138
– Rabat-Salé-Kénitra : +81
– Drâa-Tafilalet : +34
– Oriental : +24
– Béni Mellal-Khénifra : +103
– Souss-Massa : +30
– Dakhla-Oued Ed Dahab :+13
Andere belangrijke cijfers:
– 32 nieuwe overlijdens. 920 doden in totaal.
– 20.207 nieuwe testen, 1.726.728 in totaal.
– 14.854 coronapatiënten in het ziekenhuis, waarvan 170 in een ernstige toestand.
– 1135 nieuwe genezingen, 37.478 in totaal.
Lees meer
In Marokko werden van maandag op dinsdagavond 1276 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat meldt het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden van zondag op maandag 1386 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van donderdag op vrijdagavond werden in Marokko 1104 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
In Marokko werden 4045 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld op zaterdag 24 oktober. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Op maandag 26 oktober werden 2264 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuw rapport.
Van zaterdag op zondag werden 2444 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van zaterdag op zondagavond werden 1343 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat bevestigt het ministerie van Gezondheid.
Van zondag op maandagavond werden in Marokko 1191 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid.
Van zaterdag op zondag 13 september werden in Marokko 2251 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een dagelijkse...
Van donderdag op vrijdagavond werden 1750 nieuwe besmettingen met het coronavirus vastgesteld in Marokko. Dat bericht het ministerie van Gezondheid in een nieuw rapport.