Twaalf gewonden bij busongeluk Meknes
Twaalf mensen raakten zaterdagavond gewond bij een busongeluk, ter hoogte van Ain Karma, nabij Meknes. Dat meldden lokale autoriteiten.
21 januari 2013 - 10:48 - Marokko
Twee mensen zijn zaterdag omgekomen bij een verkeersongeval ter hoogte van de landelijke gemeente Bekaniyine, nabij Nador.
Een bus botste voor een nog onduidelijke reden tegen een auto op de kustweg. Daarbij raakten ook twee mensen gewond.
De vier slachtoffers zaten in de auto. Ze werden naar het ziekenhuis van Nador vervoerd.
Dezelfde dag kwamen nog eens zeven mensen om in een busongeval nabij Mrirt. De bus, afkomstig uit Beni Mellal en op weg naar Al Hoceima, kantelde op de weg. Bij het ongeval raakten 22 mensen gewond.
Lees meer
Twaalf mensen raakten zaterdagavond gewond bij een busongeluk, ter hoogte van Ain Karma, nabij Meknes. Dat meldden lokale autoriteiten.
Bij twee busongevallen in de regio’s van Nador en Essaouira begin deze week, zijn 26 mensen om het leven gekomen, en raakten een veertigtal reizigers gewond.
Bij een busongeval in de regio van Azilal, zijn zaterdagochtend zeven mensen om het leven gekomen. Dertien anderen raakten gewond.
Zeven mensen zijn maandagochtend omgekomen in een busongeval op 12 kilometer van Sidi Bennour. Het ongeluk gebeurde rond 6u ter hoogte van het dorpje Ouled Amrane.
Twee mensen zijn woensdag omgekomen bij de ontploffing van een defecte boiler in een vismeelfabriek in de havenstad El Marsa nabij Laayoune.