Gezochte crimineel in Nador opgepakt
Een 31-jarige man die voor meerdere criminelen feiten werd gezocht, is woensdag door de politie in Nador gearresteerd.
21 april 2020 - 20:00 - Marokko
De politie heeft in Tanger en Franse man van Guinese afkomst gearresteerd die door de Franse autoriteiten werd gezocht.
Volgens een verklaring van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN wordt de 27-jarige man verdacht van deelname aan een criminele bende en poging tot moord met een vuurwapen.
De DGSN bericht dat de twintiger in een hotel in Tanger werd aangehouden nadat een routinecontrole van de identiteit van de klanten aantoonde dat hij op de lijst van gezochte verdachten van Interpol stond.
Een uitleveringsprocedure werd op vraag van het parket in het Franse Nantes gestart. De Marokkaanse justitie zal zich in de komende dagen hierover uitspreken.
Lees meer
Een 31-jarige man die voor meerdere criminelen feiten werd gezocht, is woensdag door de politie in Nador gearresteerd.
Een 29-jarige jongeman uit Nador is dinsdag door de politie gearresteerd na de publicatie van een bericht over de coronavirusepidemie op Facebook.
Dankzij een tip van de Marokkaanse inlichtingendienst DGSN werden vier verdachten, waaronder een Franse Marokkaan en een vrouw, tijdens een gezamenlijke antidrugsactie van de...
Een 28-jarige man is woensdag door de politie in het Marokkaanse Zaio gearresteerd voor het verspreiden van haatdragende en beledigende inhoud op internet.
Sinds de afkondiging van de sanitaire noodtoestand in Marokko werden ruim 46.000 mensen gearresteerd voor het schenden van de noodtoestand.