Gezochte Deen in Tanger gearresteerd
Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.
21 april 2020 - 20:00 - Marokko
De politie heeft in Tanger en Franse man van Guinese afkomst gearresteerd die door de Franse autoriteiten werd gezocht.
Volgens een verklaring van de Marokkaanse veiligheidsdienst DGSN wordt de 27-jarige man verdacht van deelname aan een criminele bende en poging tot moord met een vuurwapen.
De DGSN bericht dat de twintiger in een hotel in Tanger werd aangehouden nadat een routinecontrole van de identiteit van de klanten aantoonde dat hij op de lijst van gezochte verdachten van Interpol stond.
Een uitleveringsprocedure werd op vraag van het parket in het Franse Nantes gestart. De Marokkaanse justitie zal zich in de komende dagen hierover uitspreken.
Lees meer
Een Deense man tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de politie in Tanger in het noorden van Marokko gearresteerd.
Een gezochte Fransman van Algerijnse afkomst is afgelopen zondag door de politie bij de grensovergang van Bab Sebta gearresteerd.
De politiediensten van Tanger en Chefchaouen hebben afgelopen weekend vijf verdachten gearresteerd voor hun vermeende deelname aan inbraken en internationale drugshandel.
Een 28-jarige man is woensdag door de politie in het Marokkaanse Zaio gearresteerd voor het verspreiden van haatdragende en beledigende inhoud op internet.
De politie heeft op de Ibn Battuta luchthaven in Tanger een Fransman van Algerijnse afkomst gearresteerd voor drugssmokkel.