Man knalt met jet-ski tegen boot broer in Saidia
Een 44-jarige man is een tiental dagen geleden omgekomen bij een ongeval met een jet-ski in Saidia.
14 april 2016 - 10:02 - Marokko
De broer van de Emir van Koeweit, Mishal Al-Ahmad Al-Jaber Al-Sabah, is bij een huiselijk ongeval in Marokko gewond geraakt.
Het 76-jarige slachtoffer verloor de bewustzijn in zijn badkamer. Hij viel op de grond en raakte daarbij gewond aan zijn neus volgens lokale media.
Koeweit stuurde onmiddellijk een medisch team naar Marokko om hem te verzorgen. Zijn toestand is niet zorgwekkend.
Lees meer
Een 44-jarige man is een tiental dagen geleden omgekomen bij een ongeval met een jet-ski in Saidia.
Bij een ongeval op de weg tussen Souk Larbaa en Moulay Bousselham zijn eerder deze week twee mensen omgekomen en raakten elf anderen gewond.
Een Spaanse politieman heeft zondag in de regio van Madrid een 39-jarige Marokkaan doodgeschoten na een verkeersongeval.
De vijf slachtoffers van een zwaar verkeersongeval in de regio van Lorca in Spanje zullen in Marokko worden begraven.
Bij een zwaar verkeersongeval in de provincie Azilal zijn zaterdag twee mensen omgekomen en raakten zeventien anderen gewond.