Zoeken

Bejaarde Marokkaan ligt maanden dood in huis in Italië

20 februari 2014 - 12:22 - Nederland

Geschreven door Laila A.

Een 74-jarige Marokkaan werd op maandag dood aangetroffen in zijn appartement in de Italiaanse Perugia. De man leefde al jaren alleen.

Volgens de politie is de oude man van een natuurlijke dood gestorven. Een autopsie zal worden uitgevoerd om dit te bevestigen.

Buren die de bejaarde man al maanden niet hadden gezien, verwittigden de politie. De agenten vonden het lichaam in verre staat van ontbinding. De oude man lag gewoon op zijn bed.

Eind januari was in Den Haag ook al een oude Marokkaanse man dood aangetroffen in zijn appartement. Mansour Bouqrab lag meer dan een jaar dood in zijn woning. Hij stierf een natuurlijke dood.

Lees meer

Vermiste Marokkaanse vrouw dood aangetroffen in Spanje

De Spaanse politie heeft deze week een Marokkaanse vrouw die al drie maanden vermist dood teruggevonden. Haar ex-partner werd kort daarop gearresteerd.

Bejaarde Marokkaan door eigen dochters doodgeslagen

Een 75-jarige man is afgelopen zaterdag door zijn eigen dochters om het leven gebracht in de Marokkaanse metropool Casablanca.

Lichaam Marokkaan gevonden in Spaanse haven

Een Marokkaan werd dinsdag dood aangetroffen in de haven van Algeciras in het zuiden van Spanje. Volgens de politie vertoonde het lichaam geen tekenen van geweld.

Franse docent dood aangetroffen in Casablanca

Een Franse onderwijsadviseur is vorige week dood aangetroffen in zijn appartement in Casablanca. Het 44-jarig slachtoffer werkte voor een buitenlands onderwijsinstelling in...

Marokkaanse hoogleraar sterft als dakloze

De Marokkaanse politie heeft het levenloze lichaam gevonden van een voormalige schooldirecteur en gepensioneerde hoogleraar. De oude man leefde al jaren op straat.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team