1 februari 2013 - 16:30 - Sport
Na de uitschakeling van Marokko in de Afrika Cup 2013, hebben de Atlas Leeuwen begin deze week Zuid-Afrika verlaten. De speler leken ontspannen en joviaal.
Lees meer
De Atlas Leeuwen werden in de eerste ronde van de Afrika Cup 2013 uitgeschakeld, na een 2-2 gelijkspel tegen gastland Zuid Afrika op zondag 27 januari 2013 in Durban.
De Atlas Leeuwen spelen vandaag een oefenduel tegen Namibië, in het Rand Stadium van Johannesburg in Zuid-Afrika.
De Publieke omroep in Marokko heeft de uitzendrechten voor de wedstrijden van Marokko in de Afrika Cup 2013, in de wacht gesleept. Tien wedstrijden van de Atlas Leeuwen zullen...
De Atlas Leeuwen krijgen elk 1,7 miljoen dirham als ze de Afrika Cup weten te winnen. Marokko begint de Afrikaanse competitie op zaterdag tegen Angola.
Marokko is uitgeschakeld in de Afrika Cup 2013, na een 2-2 gelijkspel tegen gastland Zuid-Afrika, in Durban zondagavond.
Nadir Lamyaghri, keeper en aanvoerder van de Leeuwen van de Atlas, zou zijn pensioen als international hebben aangekondigd, na de eliminatie van Marokko in de Afrika Cup 2013.
Marokko speelde dinsdag met 0-0 gelijk tegen Afrika Cup-bekerhouder Zambia, in een oefenduel in Johannesburg, Zuid-Afrika.
Marokko speelt deze dinsdag een oefenduel tegen Zambia in Johannesburg, Zuid-Afrika, waar de Atlas Leeuwen sinds vrijdag verblijven.
Marokko is het toernooi om de Afrika Cup in Zuid Afrika begonnen met een doelpuntloos gelijkspel (0-0) tegen Angola.
Marokko speelde op woensdag 23 januari 2013, met 1-1 gelijkspel tegen Kaapverdië in de Afrika Cup 2013 in Johannesburg, Zuid Afrika.