20 juni 2016 - 18:00 - Sport
Arsenal en Chelsea willen allebei Sofiane Boufal contracteren. Er wordt gesproken over een transferbedrag van 25 miljoen euro.
Volgens The Guardian onderhandelen beide clubs met Losc Lille om de Marokkaanse international naar Engeland te halen.
De twee clubs zijn echter niet de enigen die interesse tonen voor Boufal. Ook Liverpool, Tottenham, Paris Saint Germain, Inter Milaan en Borussia Dortmund zouden de fel begeerde aanvaller graag overnemen. En zelfs in Spanje is er interesse voor Boufal. Volgens lokale media zouden FC Barcelona en Atletico Madrid aan de Marokkaan denken.
Er ligt dus een mooie sportieve toekomst open voor Boufal, drie twee jaar geleden voor slechts 3,5 miljoen euro naar Lille was vertrokken.
Pause in Ourika kan je duur komen te staan
Latifa Raafat onthult cruciale rol Koning Hassan II in haar leven
Meer dan 15 minuten in café blijven verboden in Marokko
Aanleg cruciale spoorverbinding in Nador
Reizigers gestrand in Tanger Med na plotselinge wijziging
Ryanair-piloot maakt doorstart boven Tetouan
Azzedine Ounahi in impasse
Ihattaren heeft nieuwe club, blijft in Nederland op vraag van familie
Moeilijke periode voor Marokkaanse internationals
Wedstrijd Marokko-Zambia: om hoe laat en op welke zender
Romantische vakantie Adil Rami in Marokko eindigt in ziekenhuis
Hakim Ziyech is terug
Marokko strijdt om supertalent Ayyoub Bouaddi
Achraf Hakimi reageert voor het eerst op beschuldiging van verkrachting