6 september 2019 - 16:40 - Marokko
Een vijftigtal legervoertuigen zijn enkele dagen geleden vanuit de Verenigde Staten aan het Marokkaans leger geleverd. In de komende maanden verwacht het koninkrijk ook de levering van nog vijftig vrachtwagens voor de Royal Armed Forces.
Marokko blijft zijn leger moderniseren. De Royal Armed Forces hadden in juli dit jaar al twee vliegtuigen voor het vervoer van troepen ontvangen. Beide toestellen van het type Hercule C-130 werden door de Verenigde Staten gedoneerd.
FAR-Maroc, gespecialiseerde website, bericht dat de honderd voertuigen bestemd zijn voor het vervoer van legermaterieel en dat de levering in twee fases gebeurt.
De offroad vrachtwagens worden door de Amerikaanse troepen gebruikt voor de evacuatie van materieel in moeilijk bereikbare gebieden. De voertuigen bieden bescherming tegen kogels, granaatscherven en geïmproviseerde explosieven.
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Algerije beschuldigt Marokko van "smerige mediacampagne"
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Achraf Hakimi en rapper Morad samen gespot in Tanger (video)
Onmenselijke wreedheid tegen paarden in Tanger
Autoriteiten verbieden luxe bruiloft in Tetouan
Tienerzoon advocaat in Nador doodt vrouw met peperdure mercedes
Grote familie uit Ouezzane eist actie tegen drankmerk
Marokko doet het goed: land telt 7500 miljonairs
Marokkaanse vastgoedmagnaten verdacht van witwassen drugsgeld
Hollywood-bankroof in Marokko, daders lopen nog
Tanger te duur voor vakantie