Dronken politieman veroorzaakt ongeval in Tanger
In het Marokkaanse Tanger is zondag een politieman gearresteerd. De ambtenaar zat compleet dronken achter het stuur en veroorzaakte een ongeval.
19 mei 2016 - 17:31 - Marokko
Een Algerijnse politieman is enkele dagen geleden de grensovergang van Zouj Bghal overgestoken om politiek asiel in Marokko aan te vragen.
De man stapte onmiddellijk na zijn aankomst een politiekantoor binnen om officieel politiek asiel aan te vragen, tevergeefs.
Volgens Alyaoum24 werd de agent door de Marokkaanse politie verhoord en vervolgens terug naar Algerije gestuurd.
De politieman zou Algerije hebben willen ontvluchten vanwege persoonlijke problemen en de economische crisis ontstaan door de daling van de olieprijzen.
Lees meer
In het Marokkaanse Tanger is zondag een politieman gearresteerd. De ambtenaar zat compleet dronken achter het stuur en veroorzaakte een ongeval.
Mustapha Adib, voormalige kapitein van het Marokkaans leger die al vijftien jaar in Frankrijk woont, heeft politiek asiel aangevraagd in de Verenigde Staten.
Een politieman in Casablanca wordt ervan verdacht aan het hoofd te hebben gestaan van een bende autodieven. Hij werd gearresteerd en in voorlopige hechtenis genomen.
Een politieman is maandag in Errachidia gearresteerd. Hij werd al enkele weken gezocht in verband met een verduisteringszaak.
Een zeventigtal Marokkaanse homoseksuelen hebben sinds begin vorig jaar politiek asiel gekregen in Spanje. Het merendeel van de aanvragen werd in Melilla gedaan.