Zoeken

Al Hoceima: brug begeeft het na hevige regenval (video)

27 oktober 2019 - 11:20 - Marokko

Geschreven door Fouad Badel

De regenval van de afgelopen dagen in het noorden van Marokko heeft veel schade veroorzaakt. Meerdere provincies in de Rif en de Oriental werden zwaar getroffen door overstromingen.

H24info bericht onder meer over de sluiting van meerdere wegen voor het verkeer, met name in de regio van Driouch, waar een brug boven de Oued Ameqran is ingestort.

In de Oriental werd ook veel schade gemeld. De wijk Smara in Oujda werd het hards getroffen met miljoenen aan schade.

Lees meer

Marokko: Imlil getroffen door moddervloed (video)

Meerdere regio’s van Marokko werden zondag en maandag getroffen door zware regenval. In Imlil zorgde de regen voor veel schade.

Veel schade door overstromingen in Al Hoceima (foto’s)

Meerdere dorpjes in de regio van Al Hoceima werden in de afgelopen dagen geteisterd door zware regenval met als gevolg overstromingen die veel schade veroorzaakten.

Marokko: moskeeën als schuilplaats gebruikt

De inwoners van Fqih Bensalah en Kelaat Sraghna in Marokko, hebben in de afgelopen dagen hun toevlucht gezocht in moskeeën vanwege het aanhoudend noodweer.

Marokko: noodtoestand in Taroudant door watertekort

Slechts enkele dagen na de tragedie van Taroudant, waarbij acht mensen omkwamen tijdens overstromingen, wordt de regio geteisterd door watertekort. Vooral het dorpje Imi Ntiart...

Chefchaouen getroffen door ernstige overstromingen (video)

De provincie Chefchaouen werd in de afgelopen dagen getroffen door harde regenval. Het stormweer zorgde voor overstromingen en veel materiële schade.

Bladna.nl

Bladna.nl - 2026 - Contact - Over Bladna.nl - Privacybeleid - Ons team