Arrestatie na overlijden agent op Djemaa El Fna plein
De politie heeft zondag in Marrakech een man gearresteerd die een politieman zou hebben aangevallen.
13 augustus 2016 - 22:00 - Marokko
In het noorden van Marokko is een politieman bij een aanrijding om het leven gekomen. De bestuurster zou de verkeersregels niet hebben nageleefd.
Het ongeval gebeurde donderdagavond op de weg tussen Mdiq en Martil. De bestuurster respecteerde de doorgetrokken witte lijn niet en botste tegen de motoragent. Dat meldt persagentschap MAP.
De agent werd met ernstig hoofdletsel naar het ziekenhuis afgevoerd waar hij vrijdag overleed.
Politie doet onderzoek naar het ongeval.
Lees meer
De politie heeft zondag in Marrakech een man gearresteerd die een politieman zou hebben aangevallen.
Een agent is eerder deze week in Casablanca zwaargewond geraakt na door een auto te zijn aangereden. De bestuurder zou een verkeersbord niet hebben gerespecteerd.
Een politieman is in Fez gearresteerd na een dodelijk ongeval te hebben veroorzaakt met zijn auto. Het voertuig bleek niet te zijn verzekerd.
Het lichaam van een agent werd enkele dagen geleden in zijn woning in Taounate aangetroffen. De politie gaat uit van een zelfmoord.
In het Marokkaanse Tanger is zondag een politieman gearresteerd. De ambtenaar zat compleet dronken achter het stuur en veroorzaakte een ongeval.