Internationaal gezochte moordenaar in Marokko gearresteerd
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
7 september 2020 - 22:00 - Marokko
Een Fransman is afgelopen donderdag door de politie in Casablanca gearresteerd op verdenking van moord. Frankrijk had een internationaal arrestatiebevel tegen hem uitgevaardigd.
Volgens een verklaring van de nationale veiligheidsdienst DGSN werd de 24-jarige verdachte door Interpol gezocht voor zijn vermeende betrokkenheid bij een afrekening in het crimineel milieu in november vorig jaar.
Bij de gewapende aanval werd één persoon, waarvan de identiteit niet werd vrijgegeven, doodgeschoten.
Frankrijk werd op de hoogte gebracht van de arrestatie van de twintiger. Een uitleveringsprocedure werd gestart.
Lees meer
Een Fransman tegen wie Interpol een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is eind vorige week in Marokko gearresteerd.
Een door Interpol gezochte Fransman van Turkse afkomst is afgelopen vrijdag door de Marokkaanse politie bij de grensovergang van Sebta gearresteerd.
Een Fransman tegen wie de Franse autoriteiten via Interpol een internationaal arrestatiebevel hadden uitgevaardigd, is door politie in het Marokkaanse Saidia gearresteerd.
Een Noorse man van Iraakse afkomst is door de politie in Nador gearresteerd. De Spaanse gerechtelijke autoriteiten hadden via Interpol een internationaal arrestatiebevel tegen...
Een Fransman tegen wie Frankrijk een internationaal arrestatiebevel had uitgevaardigd, is dinsdag door de Marokkaanse politie in Agadir gearresteerd.